Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku

Zdravím, předem se omlouvám, zda tady již někdo měl stejný problém, nedohledala jsem... Mám notebook ASUS, který když dám do režimu spánku, se za nějakou chvíli zapne, poté zase vypne, a takto se to opakuje v několikahodinových intervalech. Prosím nevíte co s tím?
V příkazovém řádku mi to píše toto:
Wake History Count - 1
Wake History [0]
Wake Source Count - 1
Wake Source [0]
Type: Device
Instance Path: ACPI\PNP0C0D\2&daba3ff&0
Friendly Name:
Description: Kryt standardu ACPI
Manufacturer: (Standardní systémová zařízení)

Omlouvám se, počítačům v tomto případě nerozumím.

Předem děkuji za rady

ještě dotaz: to je originální instalace systému od výrobce?
někdo něco dělal s ovladači?
ve správci zařízení není žádný vykřičník/otazník?

[ACPI\PNP0C0D\2&DABA3FF&0]
Device=ACPI Lid

výsledky vyhledávání nic moc.
https://www.dell.com/community/Laptops-General-Read-Only/ACPI-Lid-driver-missing/td-p/3306586
taky řešení.

z toho co tak čtu na fórech bych naopak neopravoval, ale zakázal v biosu a ve správci zařízení součásti jako: intel me, intel amt.