Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory a jde pouze jeden.

Zdravim. Mám k mému PC připojeny 2 monitory (oba funkční) ale jeden obraz načte a druhý ne (v nastavení mám rozšířit tato zobrazení).
Dnes sem napojil monitor (napsaný níže), a bez obrazu.. Když odpojím HDMI kabel, tak monitor ukáže že není nic připojeno, ale když je zapojený jako kdyby chtěl něco zobrazit ale jen černá obrazovka. Druhý monitor jede normálně..
Monitor který se nechce zobrazit: SAMSUNG SyscMaster SA300

PC:
Intel Core I7-7700K
Kingston Fury HyperX 2x8GB DDR4 2400MHz
ASUS ROG Z270F
Gainward GeForce GTX1060 6GB

ne, dáváš to správně na externí grafiku, to je v pořádku.

monitor má jen jediný hdmi vstup, jiný digitální nemá. píšeš že monitor je dobrý, asi jsi ho zkoušel přes hdmi s něčím jiným.
neposíláš na ty výstupy nějaký divný režim (vysoké rozlišení, vysoký refresh)? ale monitor pak umí obvykle napsat, že signál je mimo rozsah, nezůstane jen černý.
hdmi kabel je v pořádku?
když snížíš rozlišení, má snahu něco zobrazit?
dá se změnit, který monitor bude primární - ten samsung neožije?

Monitor nemá ani HDMI Vstup.. Má pouze DVI a VGA vstup.. Ale do PC mám na VGA redukci na HDMI a na DVI mám celý kabel s jedním koncem DVI a s druhým HDMI.
Rozlišení mám nastavené 1920x1080 (základní) a i když nastavím jiné rozlišení tak jen problikne, No Signal že se odpojil a připojil a pak už zase jen tmavá obrazovka.
Nastavení primárního monitoru nic nedělá :/

Má pouze DVI a VGA vstup

je to možné, dělají více verzí monitorů co se liší písmeny.
nové verze grafických karet mají jenom digitální výstupy. potřebuješ proto kabel nebo pasívní redukci digitál/digitál: hdmi <-> dvi
na vga už zapomeň.

z té grafiky můžeš vyvést: dvi, hdmi, nebo kabel/redukci dp->hdmi - záleží co umí oba monitory za digitální vstupy.