Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalita monitorů PHILIPS

Zdravím,uvažuji o novém monitoru,tak jsem se chtěla zeptat jaké máte zkušenosti s monitory Philips konkr.246E9QJAB? zajímá mě kvalita obrazu/ofice,filmy,úpravna fotek/. Díky za každé info,/janča

Repro je k ničemu u všech monitorů to už hrají líp bedýnky za pár stovek.Klidně ten DELL nebo i ten Philips bude asi Ok ono to je jedno záleží na jakej kus se kápne (spíš poznámka k tomu Philipsu 2x za sebou vadnej kus to asi není nějaká top výstupní kontrola u nich když projdou ven nefunkční kusy),vadný pixely to se může kápnout na každým s ohledem že to do všech monitorů dělaj tři výrobci panelů.Takže Philips stejná značka jako ostatní ani horší ani lepší než ostatní.Jinak pak po zakoupen doporučuju hned project na vadný pixely a popřípadě vyměnit za jinej,čtu to čím dál častěji u všech značek bez ohledu na cenu:-)

z dnešních lcd zní ty repráky stejně ubohým zvukem jako z notebooků, to je výsměch.
srovnej si zvuk ze starých skleněných tv, kam se vešly aspoň trochu normální repráky, s dnešními tenkými lcd telkami, reprákům bohužel to zmenšení neprospělo.

radši si přikup nějaké 2.1, to je za nejmíň peněz. toto by mohl být totální low-end: https://www.czc.cz/genius-sw-hf2-1-1700/121971/produkt
nebo použité: https://www.czc.cz/logitech-z533-cerna/174929b4/produkt