Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém zo zapínaním PC

Prosím vás neviete čo može byt na chybe ked vždy ked vypnem PC a potom ho zapnem tak mi nejde zapnut? Počut že hučí ale monitor len blyká ako keby je v uspornom režime a nič sa nedeje, a akonáhle ho reštartujem tak sa normálne spustí bez problémov.

Ďakujem vopred za pomoc

loading...

Díky už rozumiem, že som pred pár rokmi kúpil pekný hnoj :-D

Vedel by si mi prosím ťa odporučiť nejaký dobrý zdroj a hlavne cenovo dostupný (do 50€?) ?

A ešte jedna vec. Menil som RAMky zo 2GB na 8GB (2x4). Nemôže byť aj tam problém?