Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem noví počítač, nedává signál

Dobrý den,
mám problém s PC, dnes sem ho dal do kupy a když ho zapnu větráky se točí, Základní deska svítí, větráky chladiče se točí, pumpa je slyšet ale není signal/ na monitoru napsáno "no video input" . Co s tím ?

GTX 1080ti
I7 9700k
Strix rog 370-i
Hyperx predator 16gb 3200
Corsair SFX 600
Samsung 970 m.2 1tb
Corsair h110i
Monitor starý Philips 21" ( funguje)
Monitor přez DVI-dvi do grafiky
Pak sem zkoušel hdmi- DVI
A pak HDMI do monitoru bez grafiky

Když vyhodíš tu GTX 1080Ti, a monitor zapojíš do desky, co to udělá?
Ten BIOS 1002 byl vydán 6.7.2018 - při troše štěstí by tam mohl být.
Zkoušels jen jednu RAM?
Udělej reset BIOSu

To erase the RTC RAM:
1.
Turn OFF the computer and unplug the power cord.
2.
Short-circuit pin 1-2 with a metal object or jumper cap for about 5-10 seconds.
3.
Plug the power cord and turn ON the computer.
4.
Hold down the <Delete> key during the boot process and enter BIOS setup to re-enter
data.