Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam odcizen účet

Dobrý den, byl jsem okraden přes csgo case. ru přes trade link. Absolutně nevím hned mi odebrali nějak autentikátor změnily email. Nemám jak se vrátit k účtu mám veškeré CD KEY co jsem kdy kupoval hry. Co má dělat prosím na té stránce jsem neměl problém až teď mám tam přes 120 her
LINK je tady https://steamcommunity.com/id/asifaow
Prosím vím, že si za to mohu sám ale prosím nemám jak obnovit účet

ano ale mě do 10 sekund změnily heslo odebrali autentifikátor mobilní a změnily email. Nemám jak se pomocí těchto kroků přihlásit znova. Četl jsem i to , že číslo karty které mám dále potom cd key her které mám humble bundle kinduin apod. Ale musím ta tikcet nový udělat ato na steam support neudělám pač tam musím být přihlášený