Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po připojení USB disku spadne napěti na USB

Zdar tu všici.
Když připojím USB disk, tak mi system zahlasí, že bylo připojeno usb zařízení ale nevidím ho.
Když spustím spravce disku, vyskočí na mně toto.
http://img24.cz/images/11270315435898337452.png

Když připojím na usb voltmetr tek mam 5.17V
Po zapojení disku mi klesne na 4,6 V

Jak zjistím, jestlí je problem ve zdrojí, nebo na desce?

desky Gigabyte GA-880GM-USB3 v3
CPU AMD FX-6300
8 GB pamětí
Sapphire Radeon HD 6450

KINGSTON SHSS37A240G 240 GB SATA-III
WDC WD20EARS-00MVWB0 2 TB, SATA-II
WDC WD20EARX-00PASB0 2 TB, SATA-III

Fortron SAGA+ 400P 400W
https://www.czc.cz/fortron-saga-400p-400w/49535/produkt

V notasu to je ok a disk vidím.

správa disků: jen vypisuje že nebyl ještě inicializován = nikde používán, a že se máš rozhodnout pro mbr (raději) nebo gpt (nutné nad 2tb)

máš ten disk v modré zásuvce usb3? když ho připojíš zezadu desky, taky je pokles napětí?
jiný externí disk to dělá taky?

problém s napětím je vždy na desce, tam je nadproudová ochrana usb napájení.