Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde instalovat WIN 10 na novém PC

Win nejde nainstalovat.Nejdříve mi to hodilo chybu 0x8007025D.
Zkoušel jsem naformátovat oddíl a opět to samé.
Oddíl jsem tedy odstranil, vytvořil znovu(i menší) a opět u 90% chyba, tentokrát 0xC0000128.Tak jsem ten nově vytvořený naformátoval a hodilo to zase první chybu.
Iso jsem sosnul z Microsoftu, USB flash jsem dělal v RUFUSU, protože napoprvé mi to hodilo při instalaci chybu s GPT
Nějaké rady, prosím?

Oddíl jsem tedy odstranil, vytvořil znovu(i menší) a opět u 90% chyba

Odstráňte všetky oddiely - potom nevytvárajte žiadne oddiely.
Spustite inštaláciu a ponechajte na inštalácii aby si sama vytvorila potrebné oddiely - nezasahujte do toho.

Takže pro ostatní, kteří by se s tím setkali v budoucnu:
Pomohla mi nová fleška 32 gb USB 3.0 a instaloval jsem z jiného USB portu než předtím (i když to bylo na čelní straně PC)
Díky všem za ochotu a nasměrování.