Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10

Zdravim.Mam novy SSD disk a chtěl bych na nem mit OS a par her.Kdyz na nej naistaluju W10,tak si nedokazu uplne představit co bude s internetovymi zastupci na plose stavajiciho OS na hdd.To jako kliknu na pevny disk a budu tam mit vse jako puvodne a pak kliknu na ssd disk a bude tam prazdna plocha nebo jak?

Na SSD bude čistý OS W10 ako aktívny a primárny oddiel ozn. pod písm.C:\

Po pripojení hdd sa ti objaví tento disk ako sekundárny na ktorom zostane všetko uchované. Akurát nebude hdd bútovací.

Plocha s pôvodnými ikonami je zložka a bude zrejme uložená na hdd ako D:\
D:\Users\užívateľ\Desktop\*.*

Je možné z hdd spraviť duálny boot, 2x W10 + W10, ak opravíš bootmanažéra na zavádzacom SSD aktívnom oddiele.

Inštalátor z ISO W10 na bútovacej fleške /USB/ sa automaticky o všetko postará sám ak pripojíš ako primárny disk SSD a odpojíš hdd.

Vzniknú dva oddiely na SSD pri x64 bit. OS. Prvý je aktívny, cca 350MiB bez písmena a na druhom primárnom bude samotný OS W10, ozn. pod. písm.C:\

SSD je možné následne rozdeliť v gr. prostredí Windows na viac logických oddielov, ale ak budeš mať druhý hdd ako náhradu, je to zbytočné.

Ikony a zástupcov si môžeš okopčiť z hdd na SSD do príslušnej zložky, čím sa ti obnoví plocha na SSD tak, ako bola na hdd. Prepojenia zástupcov zostanú platné.