Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficke karty

Dobry den..prosim poradite mi ktera graficka karta je lepsi jestli geforce 6600gt nebo geforce 6200ax me v krame rekli ze je ta druha lepsi ale me se to nejak nezda diky za kazdou dobrou odpoved

6200ax je jednak osekaná verzia 6600gt,resp.lepšie povedané jej predchodkyňa,a 6200ax je ešte aj osekaná verzia samotnej 6200-má nielen 64-bitovú pamäťovú zbernicu,ale aj znížený takt jadra grafického čipu,ktorý je napevno zablokovaný,a to obvykle hardwarovo,napr. Palit/HIS/SuperGrace/Galaxy ju predávali ako low cost vga/video accelerator for home office pc,nie ako value game experience,ako ju označovala napr.MSI