Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde nějak ve Windows 10 Home zakázat aktualizace?

Z jedné komunikace na netu jsem zjistil, že poslední aktualizace Windows 10 Home na verzi 1803 je problémová a může "odbourat" počítač. Je možno proti tomu něco udělat, případně, jde nějak, v desítkách, aktualizace, na nějakou dobu, zakázat?
Já mám (snad zatím), na novém NB, verzi 1703. Díky za reakce.

já ty šmejdy taky blokuji
složby. windows update(wuaserv), windows remediations service, dále BITS, Optimalizace doručení (dosvc?)
dále připojení k intenretu -upřesnit na stavit jako počítané připojení