Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze udelat z dratovych sluchatek s mikrofonem bezdratova?

V prvni rade se omlouvam za pripadne spatne zatrizeni dotazu, ale moc dobre jsem nevedel, kam tento dotaz umistit :) Pritelkyni, ktere je operatorkou callcentra, byla nabidnuta moznost prace z domova. Dostala kompletni vybaveni, vcetne pevneho telefonu se sluchatkem, do ktereho lze ale pripojit pres jeden 4polovy jack sluchatka s mikrofonem. Snazim se prijit na to, jestli lze nejak toto pevne reseni pretransformovat do bezdratoveho, aby se mohla se sluchatky na hlave pripadne pohybovat po byte. Nic se mi vsak nedari najit. Neexistuje nejaky bezdratovy adapter, ktery lze na jedne strane zpojit do telefonu a zpristupnit moznost pouziti jakychkoliv bezdratovych sluchatek s mikrofonem? Dekuji za jakoukoliv radu/napad.

Jeste abych doplnil, hovory neni nutne manualne prijimat, hovory ji "padaji" automaticky, cili ona ma sluchatka porad na hlave a najednou s nekym proste mluvi, neni treba hovor prijmout, ani neni dopredu upozornena nejakym vyzvanenim.