Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grey screen

Chci se zeptat mam problem že kdyz zapinam svuj notebook vzdy jen problikne a jelikoz mam podsvicenou mys je to krasne videt ze kdyz kliknu ono se to na chvili rozsviti a za chvilicku zase zhasne ale vzdy se to takto rozsvici a nevím co s tím může být.. takze ono se to snazi zapnout a nastartovat ale nejde to ..

router ho vidí? ip/mac adresa bude někde mezi dhcp klienty, případně mezi připojenými wifi krámy. pak by znamenalo že po zapnutí žije.
není jen přepnutý na externí displej? nějaké klávesové zkratky.
není v nějakém režimu spánku? vytáhnout disk a smazat (skrytý) \hiberfile.sys
při pohledu na displej zboku: neprosvítá lehce motiv obrazovky? odešlo podsvícení, nebo zlomený plochý kabel v kloubu = servis.
taky se dá zkusit po odebrání krytu najít cmos baterka a udělat cmos reset (youtube: disassembly název_krámu).

Počitac neni pripojen k wifi .. nevim o zadne takove zkratce na lenovech .. nevim jak vymazat disk.. ani jak ho vytahnout neni videt nic jen kdyz kliknu tak se to rozviti a zmeni barvu na sedou..nemohl by ste mi dat blizsi udaj : treba skype ,messager abych vam mohl nahrat video

disk se nesmí mazat, jen najít a zrušit \hiberfile.sys
demontáž disku jde obvykle po odstranění šroubků krytu, případně návod na yt, ale typ je furt tajný a podle popisu to asi nemá smysl.

když se po zapnutí neukáže ani logo / žádný výpis, to by mohla být vada podsvícení. psal jsem o pohledu na displej zboku, nic.

k wifi se ten krám možná musí přihlásit / možná to má automaticky. pomohlo by připojit kabel od routeru a jakože ho zapnout, jesli bez displeje uvnitř naběhne systém a síťová karta se objeví v síti. asi to nebude pro laika.

nesvítí na tom žádné ledky, jestli to nějaké má?
pak to vypadá hodně vadně. chtělo by to někoho znalého ať to vidí na vlastní oči / uši / hmat. pak to odeslat do servisu.
skype/messenger nemá smysl, ostatně soukromý kontakt nedávám.