Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit subwoofer

Ahoj poradno, mám Sony SA-W305 a rád bych ho připojil k pc. Z pc mám jack do In černýho nahoře, hraje mi ten basový reprák ale potřebuji k tomu normální repráky, dole jsou ty červený/černý, tak jsem to zapojil z repráku + na červený, - na černý , na pravou stranu (OUT) ale ono to nehraje. Za radu diky

Tento subwoofer je určen k připojení na basový kanál z AV reciveru, zapojuje se do LineIN.
Pokud nemáš basový kanál, tak si to bere signál ze svorek dole, kdy do levých svorek zapojíš výkonový výstup ze zesilovače a vpravo pak samotný repráky.
Tohle není AllInOne sračka k počítači, tohle je regulérní subwoofer od řádné reprosoustavy.

http://www.modes-d-emploi.com/manuals/447500/sony-sa-w305.html?page=6
Strana 5, 6 a 7.