Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyhodnotit tento počítač

Zdravím,
Když chci"vyhodnotit tento počítač-index uživatelských zkušeností se systémem Windows7"
Tak hned ze začátku testu grafiky se mi rozbliká monitor všemi barvami-né když mění barvy postupně tak jak je obvyklé v tomto testu.
A během chvilky se vypne notebook...problém bude tedy asi v grafice?
Jde o HP Probook.díky.

A během chvilky se vypne notebook...problém bude tedy asi v grafice?

Zpravidla (pri vetsim vytizeni jako benchmark ↔ test systému):
1) Bud padne ze ma [GPU|CPU] vysoké teploty.
Nebo →
2) Restartuje se, vypne protoze kleklo napajeni.