Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neustala aktualizace plochy

dravim, nevim proc, ale neustale se mi aktualizuje windows.. nemyslim ale aktualizace v nastaveni, ale to, ze proste mam otevrenou hru a problikne plocha, problikne hra a hra mi spadne na plochu.. dela mi to u vsech programu, ale jen hra je tim zasazena, jelikoz neho mi to neshazuje..
taky mi neustale mizi a objese dole nastaveni klavesnice CS atd..
snad jsem to napsal dobre

běží ti na pozadí nějaká nekompatibilní služba (hodně starého sw) a pořád volá průzkumník, proto plocha vylézá na popředí.
- něco sice zobrazí ms process explorer, ale mnohé služby jsou poschovávané za svchost.
- druhou možností je přehled automaticky spouštěných procesů: ms autoruns - záložky "logon", "scheduled task" a hlavně "services" - projít kritickým zrakem, nebo hlouposti rovnou zakázat, může se ukázat že to pomohlo.

rozpomenout se odkdy to dělá a cos ten den nebo později instaloval.

tvůj výpis:
- daemon tools lidi rádi používají zastaralou verzi. discsoftbusservicelite patří k němu.
- killerservice je shitový zbytečný program k síťovce. ovladač přitom funguje, tento nesmysl zakaž (kdysi způsoboval vytížení cpu). networkmanager.exe patří k tomu.
- smartsharetray - k lg, používáš? aggregation.exe patří nejspíš k němu.