Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cartridge

Zdravím,
mám takový dotaz, objednal jsem přes internet černou cartridge Xl 20 ml došla mi L 10ml po kontaktování prodejce mi bylo sděleno, že je vše v poradku a ze plní 10 ml tedy L cartridge jako Xl 20ml
Otázka tedy zní je tohle možné? Dat do L 10 ml naplnit to až na 20ml XL?
Díky všem

V podstate plastová nádoba je kapacitou vnútri rovnaká, záleží, koľko do nej natlačia atramentu až po vrch. Jedine prevážením vážením nádoby sa dá objektívne zistiť obsah atramentu.

To isté si môžeš spraviť doma na kolene ak si zoženieš originál atrament, že naplníš originál 10ml cartridge injekčnou strikačkou až po okraj, tj. koľko si scucne molitan. Problém pri domácom plnení je správne odvzdušniť atrament dole pri tryskách a tiež nezapeniť pri plnení atrament bublinkami.