Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stejný framrate při jakémkoli nastavení

Zdravím... Jde o to, že ve hře Assassins creed mám pořád stejný framrate (okolo 15 fps) a to jak při nízkých, tak při nejvyšších detailech, dokonce i s antilashingem, ani rozlišení nic nemění (na 640 x 480 uplně stejně jak na 1440 x 900). Ale stačí se zakoukat do trochu země a vyletí to až na 38 fps taky při všech nastaveních. Zajmá mě tedy čím to je, jestli grafiku (radeon hd 3650) něco brzdí (procík? athlon x2 4000+, ramky? a-data 2048 mb 667 mhz dual channel, deska? gigabyte ga-ma69vm-s2). V ostatních hrách je vždycky znatelný rozdíl mezi středními a vysokými detaily (např. crysis na střední kolem 30 fps, na vysoke 15).

Díky

je ta hra pre tvoj OS? Mas xp alebo visty? Ono tu hru moze spomalovat aj nieco ine, tazko povedat co, skus vypnut nastavenie vsync v hre, ak take nastavenie ma, ci neblbne to.
Odkial vies ze tam je len 15FPS? Seka to?

P.S. inac ked sa to sprava tak ako pises (ze neucinkuju graficke nastavenia) tak asi grafika stiha, ale nestiha CPU (asi ta hra ma narocne vypocty (CPU) pre nieco co nesuvisi s detailami, napr. umelu inteligenciu - pohyby protivnikov apod). Je mozne ze nevie vyuzit 2 CPU takze ti to bezi len na jednom jadre, cim sa to CPU dost degraduje, nie je v hre nejake nastavenie aby vyuzil viac CPU (dualcore, mutithreading apod)?
Nepoznam tu hru, nove hry nehram.