Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde win10

Dobrý den. Včera jsem hrál hru a zasekl se mi pc,tak jsem ho klasicky restartoval ale od te doby mi nejde naběhnout windows. Nejde automaticka oprava,ani obnoveni systemu. Byla by nějaká rada? Děkuju

Vložíš DVD s Windowsem,nabootuješ,na obrazovce se objeví klasická nabídka na instalaci systému.ale vlevo uvidíš možnost "opravit tento počítač",tam klikni a nabídnou se možnosti oprav. Od bodu obnovení po obnovení celého systému (tovární nastavení),to udělej až na konec,pokud nic jiného nezafunguje.

Ale asi ano,ale oprava by měla proběhnout jednoduše,zkusit možnost opravy spouštění po startu,eventuelně částečné obnovení systému. Nějaké ladění a podobně,no nevím ... Možná je systém porušen tak,že opravit nepůjde.