Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj do 1500kč

Zdravím, mohl by mi někdo doporučit zdroj do 1500kč? Prosím, nepřesahovat cenu. Může to být klidně i 600W, ikdyž nejsem vůbec náročný hráč. Můj zdroj už po 6letech pomalu dosluhuje a tak bych rád výměnu. Chci hlavně tichý zdroj. Hraju pouze CS:GO, takže opravdu nepotřebuji nějáký za nesmyslnou cenu.

Moje sestava
AMD FX-8350 8x4,0ghz (bez OC)
Kingston HyperX 8GB DDR3 1866MHz
MSI GeForce GTX1060 3GB GDDR5
ASUS M5A97 R2.0
Skříň Zalman R1 (tudíž mám zdroj vzadu dole)

Díky.

A ještě mám možná dost blbý dotaz, ale asi záleží na zdroji, aby podával počítač plný výkon? tzn. že když už zdroj dosluhuje, může to mít vliv na výkon ve hrách? Protože mi cs:go dost seká (což nikdy nedělalo) a já nevím, čím to je. Zdroj je jediná věc, kterou mám už ve svém třetím PC a mám ho už 6r. Nebo dá se to něják proměřit, jestli už zdroj odchází? Jediné co mě na něm teď začalo vadit je to, že je už trochu hlučnější a semtam vydává takový divný zvuky (hlavně po zapnutí PC - pak se to uklidní). Je to Fortron Hexa 500W PPA5003201

Neni nad Seasonic Focus Plus Gold, 550W za 2 tisice a neco.

Pokud ale uzivatel tolik dat nemuze, tak okolo tech 15stovek jsou vazne ty BeQuiet dobry. 400W staci ale nebude tissi kdyz vezme predimenzovany, to jest v jeho pripade 500W?

Edit: Aha, ani ten 500W BeQuiet neni do 1500, takze holt tu 400W verzi.

Ja treba porusil pecet u zdroje se zarukou 7 let uz po roce, ale nejde ani to vzhledem k mozne reklamaci, ale o to, ze zarizeni s tak dlouhou zarukou odchazi minimalne. Vyrobce by byl blazen designovat do zarizeni kurvitko na dva roky, kdyz da zaruku na 10 let. Proto je delka zaruky docela dulezitym parametrem.

Ne, ale neni to problem. Tam jedinne co je, ze clovek nesmi dat ventilator s nizsim prutoke vzduchu nez je potrebny prutok pro ochlazovani.
Ja menil skrin, ale pri zasroubovani sroubku mi odpadla hlavicka, vadny sroubek no. :-) Bez odvrtani to slo dostat ven jen zevnitr zdroje.

Taky osazuji jen Be quiet! nebo Seasonic, občas pro výkonné sestavy Evga Supernova a žádný problém. Ale do 1500,- bych tam dal ten Seasonic. Je léta prověřený a v zátěži bude tišší.
Ten Be quiet! 400W bude určitě stačit, ale koupil bych kvůli hlučnosti v zátěži nějaký s větší watáží, ale to bych se zase nevlezl do ceny.