Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapacita disku

Zdravím mám problém s kapacitou svého disku C... Mám pouze disk C. Můj disk má kapacitu 1TB, ale zobrazuje se mi pouze 250GB. Takže zbývajících 750GB je nevyužitých a doslova nevím kde jsou... Dopředu říkám že se v PC moc nevyznám tak bych poprosil o odpovědi jak pro blbečka. Děkuju.

Daj sem screen zo Správy diskov priamo z monitora, nemusíš ťahať zo skrine foťák Flexaret alebo zrkadlovku s plným ultra hd rozlíšením. Ani domáci rontgen.

Zrejme máš oddiel bez priradeného písmena,
Nebol oddiel aktivovaný, nie je pod správnou alokačnou tabuľkou (bežne NTFS, exFat) alebo je v pošahaný ID zavádzací sektor druhého oddielu, čiže oddiel je v RAW.