Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem excel - jak najít shodu?

Zdravím, mám soubor v excelu, kde mám pouze jeden dlouhý sloupec s čísly. Potřebuji pouze ověřit, že je tam každé z těch čísel jen jednou. Jak to udělat, prosím?

Díky za odpověď.

Ak chceš rýchlu informáciu a zároveň nápravu na Tvoj želaný cieľ, tak daj odstrániť duplicity.
Nástroj odstránenia Ti povie, koľko duplicít bolo odstránených a zároveň máš upravený zoznam na súbor jedinečných hodnôt.

Ak však potrebuješ vedieť, ktoré údaje sa tam opakujú, tak Ti odpovedal MachR55