Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava herní do 75.000 Kč

Dobré odpoledne, prosím o sestavení počítačové sestavy na hraní náročných her na vysoké detaily. Díky za názory.
Max. : 75.000 Kč

Procesor : Ideálně od intelu

Grafická karta : NVIDIA, 1080 Ti - říkal jsem si že bude dobrá tahle: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X 11G nebo Gigabyte GV-N108TAORUS X-11GD
Operační paměti: 32 GB

Pevný disk: Optický a SSD

Zdroj: slyšel jsem, že Corsair má dobrý zdroje, ale nevím který vybrat

Základní deska: Asus, ASRock, MSI

Chladič na procesor: NZXT Kraken X62, komplet vodního chlazení CPU

Skříň: Be quiet! Pure Base 600

Pokud hodláte něco doplnit nebo změnit budu rád. Děkuji.

Pardon, ale celé to na mě působí jako když se někdo nudí. Chce stavět PC za 75k na náročné hry, ale vlastně vůbec nic o tom neví. Hodilo by se říct na jaké rozlišení, detaily a i co si představujete pod pojmem náročné hry.

Počínaje cpu “od Intelu”, přes kopírování kódů grafik (zjevně navíc neví, že už tu je RTX), optického disku, který opravil na magnetický (jak z Wikipedie :)), až po AiO “vodníka”.