Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazi se obrazek při testu autoškoly

Dobry den,poradte mě prosim,.dělam si zkušebni testy na autoškolu a když se mě ma objevit obrazek křivatky třeba ,tak se mě objevi prazdna obrazovka a v ni napsano zobrazeny flash 0123.swf. \Nevíte čim to otevřit aby se ukazovaly obrazky ? dekuji moc.

Daj link na konkrétnu stránku s obrázkami k testom.

Je možné, že nejaký IE doplnok blokuje spolu s reklamou aj gif/jpg obrázky, alebo máš prísne filtrovanie IE browsera so zákazom / blokovaním cookies.

Otvor si Ovládací panel - Možnosti Internetu kde v oknách skriptov povoľ všetko.

Prípadne si stiahni Firefox od Mozilla, nainštaluj *.exe Firefoxu do OS. Čistý Firefox ti zobrazí zaručene všetky obrázky na príslušnej stránke spolu s reklamami na spodné, erotické prádlo, oblečené počas jázd pri testoch pred inštruktorom.