Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - kde mohu legálně stáhnout?

Dobrý den,
Dostal jsem pc, kde je zakoupen OS windows 10(stitek na bedne)
CHtel jsem se zeptat jelikoz jsem nedostal k pc instalacni disk (pry se uz nedava) kde mohu stahnout windows 10??? Myslim legalne s tim ze pri instlalaci doplnim ser. cislo
Dekuji
Marek

Změna předmětu, původně: WINDOWS 10
Změna kategorie, původně: Software (host)

Hmmm....
Máš PC, kde (asi) už desiatky boli. Takže - už navigovali - stiahni si ISO pre Win10 a inštaluj. Ak tam fakt boli desiatky - nepotrebuješ ani nejaké SN zadávať, pretože aktivácia prebehne online - ten počítač (ak je to pravda) je už na M$ zaznačený.

ja tam akorat budu menit disk na vetsi??tak nevim jestli to bude problem nebo ne

Chtel jsem se zeptat na strankach https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10#34de222e-6944-44aa-8f45-8e96988880a4
jsem si stahl dle postupu nastroj a ted se mi na druhem pc na flash disk vytvari iso soubor. CHtel jsem se zeptat nedela nahodou kopii(image) toho pc na kterem to delam??
Me jde o cistou instalaci kde se to aktivuje bud samo pres net nebo zadani SN dle stitku

Dekuji moc