Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace win10

Dobry den. Vcera jsem chtel nainstalovat win10. Bootoval jsem pres flasku. Prvni 2 instalace selhali,ze to nelze nainstalovat nebo neco podobneho. Dnes jsem zkusil smazat oddily.Nechal jsem tam jen jeden a to disk ktery jsem komplet smazal. Instalace trva uz 4 hodiny a jsem na 9 procentech. To asi neni uplne normalni? Nerad bych aby mi to zase spadlo a pak bych musel znova neco zkouset. Kdyz sem tam vybiral ten oddil kam instalovat tak dole bych zluty vykricnik ze system windows nelze na oddil instalovat,ale instalace porad probiha jako vcera. Ten windows sem stahl z microsoftu stranek. Jeste se mi to pred tim ptalo kdyz nemam produktovy klic ze si muzu vybrat ruzne win10. Tak jsem dal windows10 home. Delam neco spatne? Dekuji za radu

Není to nesmysl? Nač jsou potom zkušební verze na 30 dnů? Jsem prodával nb s tím, že jsem tam dal zkušební Win a i jsem to do inzerátu uvedl. Zatím se nb prodal, kupující si svůj Win koupil a nainstaloval legálně, jakože i můj prodej legální byl. Šlo jen o to, aby kupující viděl, že nb nemá s těmi Win žádný problém. Jednal jsem pak taky nelegálně? 8-)

P.S.: Defacto inzerát zněl, že je prodáván nb bez OS, Winy nandány jen zkušebně - bez aktivace.