Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač tiskárny HP 840

Ahoj lidi,
prosím o pomoc. Musel jsem přeinstalovat W 7 professional, 64 bit, a teď nemůžu nainstalovat ovladač na tiskárnu HP desk jet 840C. Můžete mně někdo poradit, odkud by se dal stáhnout? Moc všem děkuji za pomoc a poradu. S.

Moc děkuji za odpověď, leč odkaz je téměř dva roky starý, a mezitím HP přestal tuto tiskárnu vyrábět. Proto se také neobjeví ve vyhledavači, je to už nepodporovaný produkt. Bohužel. Nechápu, že když už to přestanou vyrábět, nemůžou na síti nechat ovladače. Takže díky za snahu. S

Ovladač z mého odkazu jsi zkoušel? Zatím mi vždy pomohl. I když netvrdím, že ho zkouším každý týden, takže nevím jestli z něj nebyla vyjmuta podpora starých tiskáren. U HP bych se vůbec nedivil, je to jeden způsob jak uživatele donutit koupit novou tiskárnu...