Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodinky na SIM

Chcel by som hodinky idealne v klasickom okruhlom tvare a nie prilis velke (pretoze su urcene pre 10 rocne dieta), kde zakladnou poziadavkou je moznost volania, cize musia bezat s vlastnou simkou.
- GPS potesi tiez
- vydrz je pomerne dolezita
- cena samozrejme tiez
- ostatne funkcie su uz nepodstatne

Priorita je v tomto poradi ako som to napisal.

Standardní čínské chytré hodinky, ale na odkaze alespoň nejsou několikanásobně předražené (Aliexpress nabízí mezi 100-130€). U chytrých hodinek z Číny většinou vše funguje podle popisu i když vždycky se nějaký drobný zádrhel najde (ale to se najde i u značkových). Čemu se však téměř nikdy nedá věřit je výdrž na jedno nabití, málokteré hodinky neumřou po jednom dni provozu.

V Číně za necelých 10€, u nás za litr :-). Já tyhle čínské smartvače měním jak ponožky, jsou to hračky, ale za ty peníze budiž a počítám s tím. Až na výdrž si na ně nemůžu stěžovat (ale znova: vím co od nich můžu čekat a jsem s tím srozuměn).

Nejlepší by bylo koupit mobil, ale chápu, že v tomto věku se mu chceš ještě vyhnout. Mám jedny hodinky, ale ty nemají sim kartu a ani gps. Mě jde čistě jen o upozornění z mobilu. Moc ti tedy neporadím, ale dej si pozor na to, že ty levnější hodinky se sim kartou většinou mají problém se sílou signálu.

• Z tech levnejsich LEMFO 5 (PRO) , ale na vydrz baterie (i kdyz 450mAh neni uplne nejhorsi) zapomen, prozatim to neni vic jak obycejny "Gadget"..

* Za slusnejsi zaklad hodinek 3G/4G chce alespon pocitat s 399Euro a minimalni velikosti jako mého zapesti. I kdyz jsem prevazne testoval hodinky ke sparovani s telefonem jako Gear , iWatch, Charbon, baterii nezvladli genialne zadné. (Ano jdou povypinat nekteré funkce k vydrzi baterie, ale v tm pripade to budou jen hodinky za 400euro).

Vy ste mi sem dali len odkazy na "dospelacke" hodinky, moj synator nasiel kopec detskych za detske ceny napr tieto.
Rad by som vsak vybral nejake, s ktorymi ma niekto realne skusenosti (napriklad citlivost na mobilne vysielace, presnost a sila GPS).
Po hodine stravenej na aliexprese sme nejake vybrali, ale napriklad, co vyzerali ok tak vo feedbackoch sa 2 ludia stazovali na napresnost GPS (odchylka v km), dalsi typ co prichadzal do uvahy tak sa na prvej stranke feedbackoch pokazil 3 ludom po par tyzdnoch pouzivania, dalsie co vyzeraju ok maju len jeden feedback...atd.