Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome vyžral všechnu paměť a pak spadl

Jak je možné, že když mám 16 GB RAM, měl jsem otevřený chrome asi 3 dny, PC v režimu spánku asi 5x, postupně jsem otevřel tak 80 tabů v 3 oknech. Až poslední hodinu nějak blbnul systém, například prohlížeč fotografie ukazoval nějaké fotky blbě,(zvěšené blbě, některé vůbec), dál se stalo, že jedno z 3 oken chrome se nějak zabugovalo a horní řádek se ukazoval černě.Také jsem si všiml , jak roste spotřeba RAM, dnes jsem měl 6GB použito, 6GB Změněná (v procesech chrome.exe většina) a 2GB Pohotovostní. Také jsem si všímal, že když sem na stránkách otevíral konzoli, tak daná stránky obvykle spadla (obsah zčernal) Pak se stalo, že se mi v systray ukázalo (soudě podle titulku) Tato stránka nereaguje, ale to už se mi systém rozhasil, zanedlouho všechna okna byla "zaseklá"+ zšedlá, za 10 sekund to spadlo vše, také asi celkově zarzl systém, odpojil se obraz a po 3 sekundách naběhl. Bohužel chrome neběžel. Uvolnilo se najdnou 12GB RAM.

Jak je to možné, proč je chrome tak nenažraný? Vidím, že zhruba zabírá každý proces 0.6GB,.

OS:Windows 10, chromium 66

Místní nabídka aplikace: chrome.exe - Chyba aplikace : Aplikaci (0xc000012d) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko OK aplikaci ukončete.
Systém Windows úspěšně diagnostikoval stav nedostatku virtuální paměti. Nejvíce virtuální paměti spotřebovaly tyto programy: chrome.exe (4208) – spotřebováno 2 086 019 072 bajtů, chrome.exe (31212) – spotřebováno 678649856 bajtů a chrome.exe (5684) – spotřebováno 671956992 bajtů.

možno tam mate adware, ci miner na bitcointy.
Adware ne, neinstaloval jsem ho. Bitcoiny jsem nekupoval, ani neminoval , bych poznal na spotřebě), chrome:extensions mám jen nutnosti jako ublock origin a h264ify

To je vše, co stojí za reakce.