Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak blokovat MAC Adresu v routeru

Ahoj, mám router TP-Link Archer C5 a potřeboval bych občas zablokovat určité MAC adresy, jak wifi, tak i LAN. Pokud by to šlo i nastavit na určitý čas ať to nemusím stále dělat ručně, bylo by to pohodlnější. Nechci zablokovat jen určitý web, ale zcela přístup na net. Díky za radu

Jo díky za nápady, ale nějak mi to nejde, jak bych chtěl. Zablokuju sice danou MAC adresu, ale nejdou pak i ostatní, jen můj komp (rodičovskej). A to časové nastavení taky nejde, chtěl bych, aby ta bloklá MAC měla přístup neomezeně, ale jen v daný čas ne. Je tam jen nastavení, že v daný čas může na určité weby a to mi stejně taky nějak nejde a takhle to stejně ani nepotřebuju. Potřeboval bych spíš přesný postup, popis něco jako tu dal link rhsCZ. Nebo prostě kdo to ví přesně a ne jen kde to mám v routeru hledat, to vím. Díky