Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velice levný herní ntb z Číny

Zdravim, pokud budu znit jako blbec tak se omlouvám, neorientuji se v tom. Na alibabě jsem našel velice levný herní ntb msi s komponenty jako 16 gb ram, gtx 1060,... Za cca 400 USD. Upřesňuji ze minimální objednávka je pouze jeden kus. Chápu, že za tuto cenu bych platil dph i clo, ale i tak to vyjde mnohem levněji ne v cr, jak je to možné? Je to fake, nema to ty komponenty? Přemýšlím o objednání. Prosím pokud je to nějak jasné ja to nevím, tak odpovidejte jako laikovi, diky.

Je to pár let zpátky kdy tablety stáli tady kolem 5 litrů + a k známému do práce někdo natahal x tabletů za litr bez záruky z Číny noname bral to každej,no šli na dračku sice ale do půl roku (což je tuším u nich záruka na zboží) nešel už ani jeden a ten co to tam prodával raději změnil zaměstnání.:-D