Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde myš ani klávesnica

Zdravím. Mám problém že pri zapnutí pc sa nespustí mys ani klávesnica vôbec... neviem sa tým pádom dostať do bios ani nikam inam skúšal som aj všetky USB porty zo začiatku to išlo aj v systéme aj v biose no ako som inštaloval nový driver na motherboard vyhodilo blue screen a odvtedy nejde mys ani klávesnica inak systém aj Windows sa spustí...

ako som inštaloval nový driver na motherboard vyhodilo blue screen

pro desku instalovat nový driver? proč, když tu desku neměníš?

chipset driver pro windows samozřejmě nemá žádný vliv na vstup do biosu. problém je spíš fastboot, díky kterému se nestihneš do biosu dostat.
nepomůže cmos reset?

..v biose ide všetko ako ma...

Aj ja som to musel riešiť dnes ráno.
Stačilo spustiť systém v núdzovom režime a v núdzovom režime vykonať "chkdsk c: /F /R"
Po reštarte sa vykonala kontrola disku, všetko sa opravilo a po nabehnutí Windows USB myš a aj USB klávesnica začali fungovať