Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávač .midi souborů

Ahoj,

dostalo se mi do ruky několik původních .midi souborů ze starších Nokií a musím říct, že je to bezva si vychutnat tak kvalitní zvuk, ale přecejen na Nokii ty polyfonní melodie zněly o něco líp. Zkoušel jsem pár přehrávačů .midi souborů, ale každý to přehrává trošku jinak.

Nevíte, prosím, někdo o nějakém, ve kterém by to znělo co nejvíce stejně jako na Nokii?

Díky.

Nevím, jak to přesně popsat, ale zní to o malinko líp. Jednak celkově ty tóny a jednak jsou v některých .midi souborech zahrnuty i vibrace a jelikož na pc vibrace nejsou, tak mi přehrávač místo toho v těch místech zvoní. Asi by se to muselo slyšet. Na iPhonu jsem to neslyšel, klidně to tak být může... :-)

A taky je pravda, že i na různých modelech Nokií se ten zvuk polyfonie může lišit. :-)

Jasně, chápu.

Pamatuju, že na Sonny Ericssonu byl MusicDJ, kde jsem si mohl nějakou melodii sám složit pomocí 4 nástrojů. Mám (aspoň by to tak být mělo) 4 soubory .mid, které by měly reprezentovat ony 4 nástroje, ale nemám prostředí, kde bych je mohl použít k přehrání toho vytvořeného souboru v MusicDJ. Zdá se, že jiné přehrávače to nechtějí jinak přehrát...
Tuším, že v Nokii 3310 byl taky nástroj Skladatel, kde jsem si mohl něco krátkého složit z tónů piana.