Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Notebook za 20K

Tak jsem tady znovu,bylo mi zde řečeno,že se s 15 tisici nemam na herni notebook šanci.Všichni mi tu tvrdili,že aspoň dvacet.Tak mám dvacet tisíc,kde koupit za ty prachy herni notebook a jaky?Díky,doufám,že zase nezvýšíte cenu?

Děkuji aspoň za snahu.....trošku mě tam trápí ta grafika radši bych gtx 1050 4g ale zatim nemam stesti najit.Ci znamená kdyz u ramky pisou 8g + 16g intel optan.....to nějak navyšuje tu rychlost....docela by mě zajimalo jestli je treba vic ram 8 g a nebo 4g + 16g intel optan.....v tomto plavu?