Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola sestavy AMD Ryzen 5 2600

Dob­rý den, ku­pu­ji no­vou se­sta­vu chci se ze­ptat jest­li vše dá­vá smy­sl a pad­ne k so­bě dí­ky pře­dem. :)
Btw sestava je na pár nenarocnych her. Fortnite league atd.

https://www.czc.cz/171934,233925,208515,203109,203534,220777,213702/kody

Tak to se nepovedlo....
Změna předmětu, původně: Scoobys@post.cz
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

1. Nově koupená základní deska bude pravděpodobně potřebovat update BIOSu, jinak se zvoleným CPU nebude fungovat. Zvol raději nějakou B450.
2. SSD je sice extrémně levné, ale také extrémně malé. Zvol alespoň 240GB.
3. Ten Ryzen oficiálně umí DDR4-2993, tak nekupuj DDR4-2400. Fungovat to sice bude, ale zbytečně ztrácíš výkon.
4. Zdroj nemá konektory pro přídavné napájení grafické karty. Pro zvolenou grafiku je sice nepotřebuješ, ale při případném upgade grafiky to budeš muset řešit.