Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezení přístupu do "domácí sítě"

Zdravím, topologie sítě je: "anténa" od poskytovatele UBNT kam nemám přístup, router TP-Link TL-WR840ND...přístup mám, router Asus připojený k TP-Linku na LAN1...přístup nemám. Asusu jsem rezervoval v TP-Linku IP adresu. Potřebuji poradit, jak izolovat klienty, kteří se připojují prostřednictvím routeru Asus od domácí sítě, kterou řídí TP-Link při zachování přístupu na internet. Samozřejmě TP-Link i Asus mají jené SSID i heslo.
Jde o to, že Asus je další router ve sdíleném připojení a já k němu nemám přístup. Neptejte se proč, prostě to nejde, protože rodina, komunikace vázne, neznalost, vysvětlování atd.
Snad jsem to napsal srozumitelně.
Díky.

To s tým, čo máš k dispozícii nespravíš, jedine snáď ak by si to chel izolovať na každom jednotlivom počítači vo firewalle a to práve preto, lebo to ide cez switch.
Ak by bol Asus v režime router, tak by to bolo trocha jednoduchšie, ale nie ideálne. S vecami za 500 korún jednoducho nejde robiť také veci ako s vecami podstatne drahšími.