Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi adapter

Nainstaloval som TP-LINK TL-WN822N High Gain Wireless N USB Adapter 300Mbps na windows 7 64bit a sila signalu je vysoka ale internet mi nejde... pritom aj ovladace mam aktualne aj CD k tomu adapteru som nainstaloval ... moze byt chyba ze slaba sietova karta?

cez usb ktore bolo sucastou balenia do PC a nainstaloval som to podla navodu vyhladal si svoju domacu siet zadal heslo a pripojilo ma len niekedy vyskoci zlty vykricnik na ikone signalu wifi a neviem kde je problem... WPA 2 osobni, AES...

Ale rozumíš sítím víc než já, takže tvé odpovědi budou relevantnější.
Já to sice vždy nějak sesmolím a funguje to, ale že bych hned věděl kudy kam, to říct nemůžu.

Jestli je klient v režimu router a druhé zařízení v režimu AP, tak by to mělo fungovat, nebo se pletu? Alespoň tak to mám doma a funguje to.
Možná by mohlo zafungovat naklonovat MAC adresu.