Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr smart hodinek/náramku

Ahoj všem,
chci se zeptat sháním chytré hodinky nebo náramek samozřejmě že za rozumnou cenu. Měli by mít tyto funkce měření tepu, spálené kalorie, měření kvality spánku, zobrazení času, zobrazení notifikací včetně sms které si mohu přečíst, možnost odmítnout tel hovor vím že třeba může záležet na telefonu mám huawei 20pro a aktuálně používám náramek honor band 3 který mi vyhovuje akorát není v češtině ale to největší mínus že chybí čtení sms a odmítnutí hovoru.

Předem děkuji za všechny poznatky.

Pokud si s tou cenou v pohodě, tak nic proti. Já jenom že jsi neupřesnil tu cenu. Pro každého je rozumná cena trochu někde jinde. Já mám chytrej náramek za 1500Kč a jsem s ním taky v pohodě. Sice neměří tep, ale to já nepotřebuju. Jde mi čistě o notifikace.

Tak stejně pokud chceš využít všechny funkce těch hodinek, tak je musíš mít propojené s mobilem, ale chápu jak to myslíš. Jdou využít i bez mobilu, což u náramku půjdou jenom některé funkce. Vodotěsný úplně není. Má IP67 a to jak tak koukám je chráněno proti prachu a proti ponoření do vody po dobu 30 minut do hloubky jednoho metru. Není to úplně na plavání.