Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem phono predzosilnovac + sluchatkac

Dobrý deň,

Rád by som si zaobstaral PHONO predzosilňovač ku gramofónu a zároveň sluchátkový zosilňovač aj s prepínačom vstupov. Ideálne ak by to bolo v jednom zariadení.
Nemáte na niečo takéto typ ?

Ďakujem,

Maťo

Ako som písal, chcel by som aby to bolo v jednom zariadení, neviem sa po takom dopátrať, tak preto sa pýtam tu, či niekto nemá tip.
Alebo aspoň niečo dizajnovo rovnaké od rovnakého výrobcu. Teda samostatne sluchatkač s prepínačmi vstupov + predzosik na PHONO.