Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační systém IOS 11 pro iPad mini 4 na iPod Touch 6

Dobrý den,

Chci se zeptat jestli je nějakým způsobem možné nainstalovat systém IOS 11 , (soubor firmware s příponou .ipsw) který je určen pro iPad mini 4 do iPodu Touch 6. Myslým jako abych na tom iPodu Touch 6 měl v levém horním rohu napsáno místo iPod tak aby tam bylo napsáno iPad. Myslím jiným způsobem ne přez iTunes, tam mi to samozřejmě napsalo že firmware není kompatibilní.

Předem moc děkuji za jakékoli rady.

Obě jsou od Apple, obě pohání Apple A8. Zbytek je odlišný. Stejně tak by šlo napsat, že Galaxy Tab S4 a Galaxy S9 jsou zařízení od Samsungu.
Stále nevidím výhody, které by to mělo přinést. Aplikace v rozložení pro velký 4:3 displej na malé 16:9 obrazovce? Možnost instalovat aplikace pouze pro iPad na iPod?
Nepůjde to už vzhledem k tomu, jak moc si Apple hlídá zařízení při přihlašování k Apple ID. U iPhone 5S jsem narazil na problém, že prvotní spuštění kontroluje veškeré dostupné informace u jednotlivých dílů a jakmile jeden díl neodpovídá, zařízení se zablokuje. Mám teď ve skříni nepoužitelný zablokovaný iPhone a řešení neexistuje. Takovou kontrolou určitě neprojde zařízení, které má kompletní díly pro iPod a bude se hlásit jako iPad.