Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém automatická opraa

Zdravím všechny počítačové mágy.
Dnes jsem poslouchal YouTube a najednou mi vyskočilo okno že se počítač restartujte a spouští automatickou opravu.
Po restartu se objeví jen modrá obrazovka s nápisem Obsahuje chyby a nic se nedá spustit ( ani Shift+F8) kromě InsydeH20 setup utility kde mám strach něco zmáčknout abych si nesmazal důležitá data které samozřejmě nemám zálohované

Díky moc za rady

dá se vytáhnout disk, přidat do jiného stoláku a prohlédnout, jestli tam zůstal normální systém.

(pak by šlo spustit v cizím pc kontrolu tvého disku na opravu souborového systému, připravit si instalační flashku s poslední verzí w10 na opravnou instalaci, na původním pc zatím nechat běžet memtest)

jenže kdyby to bylo tak jasné, asi by ses tu neptal.