Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook v síti TOR

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s použitím facebooku v toru?
Při pokusu vytvoření účtu dojde okamžitě k blokaci, přestože jsem využil onion doménu.
Budu rád, když mi někdo poradí. Facebook používat nechci, ale nadešla jedna okolnost, kvůli čemu ho potřebuji, tak volím tuto cestu.

Děkuji

protože facebook se snaží šmírovat jak to jde (i mimoFB stránky),abymohl zobrazovat reklamy i v rámci rodiny, pokud si dotyční zrovna neblokují reklamy, na FB a fb resources mimo fb ( blokace cookies a dalších prvků, ideáln použít jiný VPC, browser i IP). a také blokuje samozřejmě přístupy z těchto sítí. Facebook je extrémně nabubřelá webstránka a všechno se snaží šmírovat ( i model GPU, na jakých souřadnicích se hýbe myš, snapshotování průbehu psaní přísběvku v čase, rozlišení, velikost okna, faktor zooomu...)

v jaké fázi tvoření účtu dojde k blokaci?
rada: zkus použít mbasic.facebook.com (ideálně na založení účtu a prohlédnutí)., ten nepotřebuje javascript.

Zdar kilo.Obzvlášť přes vánocie