Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s výběrem nové televize

Ahoj,

Jelikož jste mi zde již mnohokrát skvěle poradili, obracím se na Vás s další prosbou.

Rodiče plánují novou televizi
139cm +/-
Smart
FullHD/4k není nutnost nevyužijí
Dvbt2 a satelitní tuner

Jelikož je to zase investice na pár let chtěl bych po vás nějaký model doporučit. S kvalitním panelem, použitelným OS, komunikaci s HT od samsungu (automatické zapnutí kina po zapnutí televize...
Rozpočet cca. Do 20tis

Děkuji

Řešení:

Docela kravina jenom Samsung kor v levnejch TV,jednoznačně nejlepší volba Philips kterej dává 5 letou záruku na všechny jeho tv s Ambilightem ,obrazově slušnej pravděpodobně v něm bude stejně panel od Samsungu.....:-)

ne do 20k, teda nic bych si do 20k u Samsungu nevybral, co by splnovalo zadani a s cim bych byl spokojenej (treba - nechgtel bych nic s 50Hz panelem). Trvat na jedne znacce nema smysl. Ale pro mne to neni = at si hodi minci. I to LG je hodne kompromis, ma jen "Edge LED" podsviceni, ale tv s "Direct LED" by byla drazsi...

Vybíral jsem televizi prarodicum - LG a i když stála o několik tisíc méně než aktuální samsung rodičů je v tom tak obrovský rozdíl že se mi ze samsungu chce zvracet. A nejen z této zkušenosti jsem se přesvědčil ze od této firmy bych si televizi určitě nekoupil.

Bohužel jestli mají takový debilní požadavek, tak s tím nic neudělám a nechám je si nechat poradit od špičkového odborníka v EW a pod. Myslel jsem to dobře.

Každopádně moc děkuji za snahu a informace.