Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod TS do MPEG

Hledám způsob rychlého převodu z formátu *.ts do MPEG2 nebo MPEG4. Můžete doporučit něco odzkoušeného?
Konvertorů je celá řada, ale jestliže se jedná o podobné formáty, mohl by existovat i způsob rychlého převodu. Donedávna jsem používal MPEG Video Vizard a 2hodinový film nahraný ze set-top-boxu jsem měl převedený na MPEG2 asi za 3 minuty. Vyměnil jsem set-top-box za nový, který umí DVB-T2, ale bohužel se soubory nahranými z nového set-top-boxu už není MPEG Video Vizard kompatibilní. Dík předem za dobrý nápad.

Na vse bezne staci Avidemux, vic neni potreba, jen pochopit nastaveni. Pro zmenu "obalky" bez zmeny kodeku/rekomprese je to otazka propustnosti disku. Pozor, je docela dobre mozne ze ty nahravky z noveho set-top boxu jsou zakryptovane a jdou prehrat jena pouze v nem. Tohle je treba podminka PVR funkci u vsech televizi, set-top boxy jak ktere - mely by tohle delat taky aby neslo sirit nahravky z TV vysilani, ale hlavne ty ruzne "neznacky" na kryptovani kaslou.

2 lucifer, díky zkusím Avidemux. Má ještě někdo jiný návrh?

Nahrané soubory *.ts jdou přehrávat ve VLC playeru i ve Widlovském přehrávači, není to kryptované, ale myslím, že úplná "neznačka" ten set-top-box není. Pravda je to málo známá značka, německá. Neseká se, nekostičkuje, dobrá citlivost, pěkný obraz i zvuk, celkem rychlé odezvy na tlačítka, GOLDEN MEDIA MANIA 820. Četl jsem hodně recenzí na různé STB pro novou normu DVB-T2, ale všechny vycházely dost špatně, tak jsem se nakonec rozhodl pro následovníka STB, kterého jsem měl asi 5 let.