Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI nejde vidět jen moje sousedy vidím

Dobrý den.
Mám notebook ASUS připojený od začátku k wifi , ale dnes mi zmizela a jen ta moje sousedy vidím . Použil sem jako pomoc tento odkaz https://www.asus.com/cz/support/faq/1015073/ "cmd" sem spustil jako správce .Po restartu se moje wifi zase objevila , ale po pár vteřinách zase zmizela a objeví se vždy po restartu notebooku na pár vteřin a připojit se na ni nedá a po pokusu zmizí . NĚJAKÁ RADA ? Wifi určitě funguje na dalších zařízení sem připojen.

tenda je sice naprostý shit, ale dokud samovolně nechcípne (pár jsem už potkal), mohla by rok až dva fungovat.
jak píšou výš, problém je v tom, že některé krámy ani nemají volitelný region wifi a tupě předpokládají usa = 11 kanálů.
když se ti router přeladí na 12-13, přestane síť vidět, kdežto sousedy na nižším kanálu vidí dál.