Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrent cesta v NASu

Dobry den,
mam trochu zaludnou otazku. Na NASu Qnap s QTS 4.3.5. mam nainstalovany Torrent klienta Deluge Web UI 1.3.15.
Defaultni nastaveni klienta je cesta: /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/Deluge/Download
Skrze NAS File Station nemuzu onu cestu vubec najit, ani soubory ulozene na disku. Presto nekde ulozene jsou a to jsem dal zobrazit i skryte soubory.
Jde mi hlavne o to, co do cesty napsat, kdybych chtel ukladat data do slozky mnou vybrane, ktere jiz existuji nebo si je vytvorim.
Dekuji za pomoc.

Není prokletá, jen je to slozka, kterou nevidis. Deluge si vytvořil podsložku ve svém instalačním adresáři. Systémové složky normálně nevidíš.
Proc si v Deluge nenstavis cestu do \Download ?
Soubory z Deluge si muzes prece zkopirovat, kam potrebujes a dalsi budou tam, kde je chces mit.

Ja vim, ze neni prokleta :)
Cestu bych nastavil, jen nevim jak. Jiz davno v minulosti jsem to zkousel s Transmission a bez uspechu, ten vsak ukladal do rootu download, tak jsem jen ty stazene soubory kopiroval do slozek, abych v tom nemel chaos.
Kdyz uz ty soubory mam tedy stazeny a dost zrejme jak ty rikas jsou skryte v systemove slozce, tak jak je najdu a presunu?
Sosat znovu 50GB, ktere uz mam se mi nechce, dokonce bych je ani nesmazal.

Jako sorry, deluge sice nepouzivam ale to si vazne tak neschopny ze si nedokazes nastavit v preferenciach ani blby download folder? Stiahnute subory samozrejme nie su stratene, lenze su v zlozke ktora neni zrejme zdielana cez sambu takze normalne ich tymto sposobom nevidis, takze sa prihlasis cez ssh a subory si z danej zlozky presunies do inej zlozky ktora je zdielana, trebars do toho /Download foldra.

Sorry, neumim, nejsem dokonalej jako ty :) Kdybych byl, nepisu tu.
Jasny, kdybych umel preference prenastavit na nas, tak v klidu a hodim to primo do slozek, kde mam ostatni soubory.
Bohuzel pres klasicky Download manazer NASu nejde stahovat. Drive slo, ale tracker zmenil sifrovani announce na SSL a prestalo to slapat a announce neslo upravit na http. To je jedno. Proste jen hledam soubory skryte a doresit soubory nove stazene, abych je nemusel prekopirovavat zbytecne slozite.
Dekuji za napady, rano si s tim zkusim pohrat a ozvu se.