Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10 na HDD je pomalejší než býval

Dobry den.Potreboval bych poradit s W10.Mam ssd disk s W10 a druhy hdd taky s W10.Na ssd funguje dobře,ale když zvolim variantu s hdd diskem,tak je pomalejsi nez byval před instalaci ssd.Da se to nejak vyresit?

Změna hloupého předmětu, původně: W10 (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

Objasni: "když zvolim variantu s hdd diskem"?

Manuálne prehodíš disky alebo sú fyzicky zapojené oba a využívaš tzv. dualboot s jedným bootmanažérom na niektorom z pevného disku?

Pomalosť, rýchlosť načítania myslíš pri štarte po zopnutí mašiny? V tom prípade je logicky rýchlejšia fleš, ssd disk.

Lebo ak je už systém načítaný (rozbalený) v RAM z ložiska hdd, máš dostatok RAM, tj. 4-8GB pri x64 bit. W10, je správne nakonfigurovaný, využíva swap, nie je poznať rozdiel v rýchlosti medzi ssd a hdd pri bežnej práci surfovaním na nete, práca s textovými editormi, balíkom MS Office, grafika napr. CorelDrawx7, Adobe Pro, prehliadaním videa apod.