Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí monitor k Macbooku Air

Ahoj,

potřebuji koupit externí monitor k Macbooku Air a nejsem si jist, co vlastně potřebuji... Jde o tento (loňský Macbook) Notebook-Apple-MacBook-Air-13-MNYN2CZ-A-Silver.html. Je tedy kompatibilní třeba s tímto monitorem benq-gw2780-27-9hlgelatbe, případně potřebuji k tomu nějaký kabel mini DisplayPort to DisplayPort či něco podobného? Případně nějaká rada, co chtít a čemu se raději vyhnout, aby vše šlapalo snadno a jak má? Na monitor nemám žádné vysoké nároky - jde hlavně o administrativní činnost.

Předem moc děkuji.

Bohatě stačí z eBay redukce z miniDisplayportu na (HDMI,VGA,DVI) v jednom, cena 100-180Kč. Jediné omezení, že to nezvládne víc jak 1920x1080x60 údajně. Není třeba kupovat předražené šunty. natože od applu. Možná to totiž iovce neví, ale tent thunderbolt funguje zároveň jako displayport a tahle redukce ti dá na výběr z 3 výstupů. Pokud budeš připojovat monitor s Displayportem, je pouze potřeba pasivní redukce minidp-DP v ceně 40Kč.