Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení PC, lag myši při tisku z photoshopu

Dobrý den, poslední dobou pokud kliknu na tisk např ve photoshopu PC se strašne zpomalí, laguje myš, trvá než vyskočí tiskové okno a než se spustí samotný tisk ( dělá to u všech připojených tiskáren). Výkon problém není i7 7700K, vega 56, 32gm ram, ssd. Pokud ale tisknu primo z windows nebo wordu problém není. Problém je pouze v aplikacich jako photoshop, Epson program na potisk CD atd. Druhý PC se stejnymi tiskarnami problem nemá. Neví nekdo v čem je problém? Děkuji

Rozdíl mezi tiskem dokumentu ve wordu, kde vzniká soubor pro tisk ve velikosti několika MB a nmezi tiskem nějakého většího obrázku, který se musí zprocesovat do bitmapy a pracuje se s daty v řádu stovek MB až GB...
Spust si správce úloh, klikni na sloupec procesor a sleduj, co bude procesor vytěžovat.