Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik dat protáhnete přes PDA ?

Vybírám vhodný tarif pro PDA a tak by mne zajímalo kolik dat máte tak průměrně za měsíc. Denně počítám tři běžné maily oběma směry a tak hodinu dvě při prohlížení stránek. Může mi k tomu někdo z vás kdo má PDA něco napsat? Díky moc

Dělám na PDA už asi 8 let, přičemž v současné době mám u O2 neomezený paušál a jedu hlavně přes HSDPA, takže data nepočítám. Navíc by to bylo neobjektivní, protože druhou DUO SIM kartu mám strčenou v routeru u PC pro případ, když vypadne běžné připojení.